0%
طراحی بروشور و کاتالوگ

طراحی کاتالوگ،بروشور

  • طراحی کاتالوگ 

طراحی کاتالوگ به عنوان یک تبلیغ درست، به موفقیت تجارت کمک می کند. طراحی کاتالوگ مجموعه ای از اطلاعات محصولات یا خدمات یک شرکت یا سازمان است که با ارائه جزئی ترین اطلاعات معرف شرکت مورد نظر است. هر چقدرهم محصول یا خدمات شما منحصر به فرد باشد تا وقتی تبلیغ صحیحی نداشته باشید نتیجه ای بدست نخواهید آورد. استفاده از طراحی کاتالوگ اثر خوبی در تبلیغات و فروش محصولات دارد . کاتالوگ به شما این امکان را می دهد تا خدمات خود را با ظاهری مناسب در معرض دید مخاطب قرار دهید. مخاطبان با دیدن تصاویر و اطلاعات محصول براحتی شما را به  خاطر می سپارند. با رعایت اصول طراحی ایده ال کاتالوگ خروجی مناسب ونتیجه مطلوبی از چاپ آن خواهیم گرفت.

 

  • مهمترين اصول طراحی کاتالوگ

– برنامه ریزی : از پر اهمیت ترین مراحل در طراحی کاتالوگ است .
– تعیین هدف : این کاتالوگ برای ایجاد ارتباط با چه افرادی است ؟ آیا این کاتالوگ برای مدیران یک شرکت است یا جمعی از مخاطبان یا قشری خاص؟
– مخاطب کیست؟: خریداران محصولات شما چه کسانی هستند ؟ شناخت مخاطب و آگاهی دقیق از خواسته‌ها بسیار مهم است.
– چه قدر می خواهید هزینه کنید ؟
 

  • مراحل طراحی کاتالوگ در سیمرغ

  1. بررسی نیاز مشتری: در جلسه معارفه تمامی اطلاعات اعم از مشخصات، مزایا، سطح رقابت محصولات و خدمات تحت بررسی قرار میگیرد. همچنین سلیقه، نظرات و ایده‌هایتان به میزان بسیار چشمگیری می‌تواند در ارائه طرح بهتر کمک نماید.

  2. ایده پردازی و طراحی اتود: ایده پردازی در ارائه طرح کاتالوگ از اصلی‌ترین مراحل می‌باشد. سرچشمه آن از همان اطلاعاتی است که در مرحله اول شما در اختیار ما قرار می‌دهید. ایده‌ها در این مرحله طرح، ابتدا به‌صورت دستی بر روی کاغذ و سپس با استفاده از بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک پیاده‌سازی خواهد شد.

  3. اخذ تاییدیه از کارفرما: طرح نهایی کاتالوگ برای شما ارسال می‌گردد تا بتوانید بررسی‌های کلی را انجام دهید. پس‌ از آن طرح به مرحله پیش چاپ فرستاده می‎شود تا سفارش طراحی کاتالوگ شما آماده چاپ گردد.

  4. ویرایش نهایی کاتالوگ و چاپ: در این مرحله شما می‌توانید نظرات نهایی خود را در ارتباط با طرح اتود زده‌شده در سفارش طراحی کاتالوگ تبلیغاتی خود بیان کرده و ویرایش‌های لازم را در طرح، متن و تصاویر اعلام نمایید. نهایتا طرح شما برای چاپ آماده میگردد.

 

  • طراحی بروشور

در بروشور یک محصول ونحوه استفاده از آن را شرح می دهیم در حالی که در کاتالوگ شرکت یا سازمانی را معرفی می کنیم. در بروشور هدف اصلی فروش است.