0%
درباره ما

درباره ما

امروزه با حضور و ظهور رقبای متعدد در بازارها و پیچیده‌تر شدن شرایط اقتصادی، حساسیت و اهمیت فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغات برای کسب و کارها در ابعاد مختلف کاملا آشکار گردیده است.

از نگاهی دیگر، شرکت‌ها با برنامه بازاریابی و تبلیغات هوشمندانه، عملکرد مناسب‌تری در فروش و سودآوری دارا هستند، حتی اگر در مواقع بحران‌های مالی و شرایط بد اقتصادی باز هم بتوانید به تبلیغات عاقلانه و هوشمندانه‌ی خود ادامه دهید، گام مهمی را در ماندگاری خود در بازار برداشتید، زیرا درست در همین نقطه است که بسیاری از شرکت‌ها پا پس می‌کشند.

از این رو، شرکت توسعه کسب و کار علم و فناوری سیمرغ با هدف ارائه خدمات تخصصی بازاریابی، برندینگ، تبلیغات با تمرکز بر برگزاری و حضور در رویدادهای علمی و تجاریاز جمله نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و همایش‌ها) و مشاوره در این حوزه تأسیس گردیده است.

ما در سیمرغ تلاش می‌کنیم تا با ارائه خدمات متفاوت‌ ضمن حذف هزینه‌های غیر ضروری، این امکان را فراهم سازیم تا با ایجاد سهولت و افزایش سرعت عمل، رضایت‌مندی مشتریان خود را فراهم نموده و ضریب حضور موثر شرکت‌ها در رویدادهای علمی و تجاری و عرصه بازاریابی و تبلیغات را بهبود دهیم .

 

 

 

کاهش هزینه‌های برگزاری رویداد‌های علمی و تجاری  از طریق حذف فعالیت‌های غیر ضروری ضمن حفظ  کیفیت خدمات و بهینه‌سازی روش‌ها

حضور موثر شرکت‌های تولیدی و خدماتی در نمایشگاه‌ها و رویدادهای علمی و تجاری

ایجاد بستر مناسب به منظور افزایش فروش محصولات و خدمات شرکت‌های تولیدی و خدماتی

ارتقاء کیفیت خدمات قابل ارائه جهت برگزاری انواع رویدادها (علمی و تجاری) و تبلیغات

مشاوره و انجام تبلیغات هوشمند برای ارتقاء جایگاه (برند) مشتریان